VLADA DODJELJUJE SREDSTVA OŠTEĆENIMA S PODRUČJA NAŠE OPĆINE

VLADA DODJELJUJE SREDSTVA OŠTEĆENIMA S PODRUČJA NAŠE OPĆINE

Općina Kula Norinska je ishodila sredstva iz državnog u iznosu od 564.419,00 kuna kao pomoć za štetu nastalu od tuće u kolovozu ove godine.

Navedena sredstva se tek imaju proslijediti na račun Općine, a sukladno Odluci Vlade Republike Hrvatske navedeni iznos je namijenjen fizičkim osobama. Po uplati navedenih sredstava Općina Kula Norinska će pozvati korisnike pomoći koji su prijavili štetu da se jave radi isplate sukladno prijavljenim štetama, a po proporcionalnim iznosima.

Općina Kula Norinska obavještava korisnike pomoći s područja općine Kula Norinska koji su prijavili štetu da će biti obaviješteni odmah po primitku sredstava pa nema potrebe dolaziti ranije po pripadajuću financijsku pomoćSkip to content