MALE MAŠKARE IZ NAŠE OPĆINE

MALE MAŠKARE IZ NAŠE OPĆINE

Male maškare iz naše općine su ponovno bile aktivne u ovogodišnjim karnevalskim svečanostima, pa su se tako na povorci u Metkoviću u nedjelju pojavile dvije skupine naših malih maškara i to maskiranih u gitare i dinosaure. Ove godine, za razliku od prošle kada su sudjelovale samo maškare iz nižih razreda škola u Kuli Norinskoj i Krvavcu, sudjelovale su i maškare iz škole u Momićima.

Inače prošle godine su maškare iz nižih razreda Kule Norinske i Krvavca osvojili drugo mjesto na Makarskom karnevalu, pa su naši mladi i ove godine nastupili na karnevalu u Makarskoj, a Općina Kula Norinska je financirala autobus za prijevoz učenika.
Općina u svom radu nastoji pomagati one programe koji se pokazuju kao kvaliteni i napredni, a naše male maškare su do zasiguno pokazale. Ovdje ne treba zaboraviti ni Osnovnu školu Kula Norinska koja je i nositelj organizacije ovih mašakarnih skupina.Skip to content