DAN DRŽAVNOSTI

DAN DRŽAVNOSTI

Na današnji dan prije 19 godina rođena je naša Republika Hrvatska. Rođena u muci, krvlju i znoju naših ljudi, suočena s mnogobrojnim problemima opstala je, živi i živjet će. Na svima nama koji živimo u njoj, rođeni smo u njoj ili smo vezani za nju, obveza je da se brinemo za njen prosperitet, te dobrobit svakog njenog državljanina.

Na današnji dan se posebice sjećamo branitelja iz naše općine koji su svoj život utkali u slobodu Hrvatske, kao i branitelja koji su svojim sudjelovanjem u Domovinskom ratu dali svoj obol u obrani države.

Sva ta nas žrtva obvezuje da se prema državi i njenim institucijama odnosimo kao prema vlastitom domu i obitelji.

Ovim putem Općina Kula Norinska na čelu s načelnikom Nikolom Krstičevićem želi čestitati svim državljanima Republike Hrvatske, a posebice stanovnicima naše općine, 25. lipnja – Dan državnosti Republike Hrvatske!Skip to content