IZBORI ZA MJESNE ODBORE U NEDJELJU

IZBORI ZA MJESNE ODBORE U NEDJELJU

Izbori za mjesne odbore koji su se za područje općine Kula Norinska trebali održati dana 05. prosinca 2010. godine, održat će se u ovu nedjelju, 12. prosinca u vremenu od 08.00 – 16.00 sati. Svaki mjesni odbor u svom mjestu izabire 5 vijećnika koji će u 4 iduće godine voditi računa o interesima svog mjesta.

Izađite na izbore i odlučite tko će u iduće 4 godine u vašem mjestu biti zadužen da se u općini ili drugim tijelima izbori za one “sitne” stvari koje čine vaše mjesto boljim.

Ponovno objavljujemo liste kandidata za navedene izbore:

VIJEĆE MJESNOG ODBORA KULA NORINSKA

Naziv liste: Hrvatska demokratska zajednica
Nositelj liste: Ivan Šprlje

1. Ivan Šprlje, Hrvat, Matijevići, Matijevići,
2. Mario Jerković, Hrvat, Nike Jerkovića Prime 10, Kula Norinska
3. Dario Kaleb, Hrvat, Matijevići 2, Matijevići
4. Ivan Vučković, Hrvat, Trg hrvatskih žrtava 12, Kula Norinska
5. Ante Jerković, Hrvat, Nike Jerkovića Prime, 24/1, Kula Norinska

Naziv liste: Socijaldemokratska partija Hrvatske, Hrvatska seljačka stranka, Hrvatska stranka prava
Nositelj liste: Zita Jerković

1. Zita Jerković, Hrvatica, Don Mihovila Pavlinovića 2, Kula Norinska
2. Joško Marević, Hrvat, Rujnička 9, Kula Norinska
3. Tomislav Jerković, Hrvat, Trg hrvatskih žrtava 15, Kula Norinska
4. Jozo Batinović, Hrvat, Nike Jerkovića -Prime 3, Kula Norinska
5. Neven Jerković, Hrvat, Don Mihovila Pavlinovića 2, Kula Norinska

VIJEĆE MJESNOG ODBORA KRVAVAC

Naziv liste: Hrvatska demokratska zajednica
Nositelj liste: Miro Vučković

1. Miro Vučković, Hrvat, Kralja Tomislava 16, Krvavac
2. Kristina Gnječ, Hrvatica, Obala A. Starčevića 36, Krvavac
3. Ivica Ujdur, Hrvat, Stjepana Radića 42, Krvavac
4. Marin Vučković, Hrvat, Obala A.Starčevića 28, Krvavac
5. Ivan Batinović, Hrvat, Obala A.Starčevića 20, Krvavac

Naziv liste: Socijaldemokratska partija Hrvatske, Hrvatska seljačka stranka, Hrvatska stranka prava
Nositelj liste: Miljenko Marević

1. Miljenko Marević, Hrvat, Bana J. Jelačića 57, Krvavac
2. Branko Vučković, Hrvat, Ob. Ante Starčevića, Krvavac
3. Boro Jelčić, Hrvat, Trg Marija Nikolića Kiša 3, Krvavac
4. Ivica Papac, Hrvat, Bana Jelačića 61, Krvavac
5. Zoran Ujdur, Hrvat, Ob.Ante Starčevića, Krvavac

VIJEĆE MJESNOG ODBORA KRVAVAC II

Naziv liste: Hrvatska demokratska zajednica
Nositelj liste:Nenis Vučković

1. Nenis Vučković, Hrvat, Neretvanska 39/1, Krvavac II
2. Mišo Krstičević, Hrvat, Neretvanska 17/2, Krvavac II
3. Robert Gnječ, Hrvat, Splitska 67, Krvavac II
4. Ivica Tutavac, Hrvat, Neretvanska 7, Krvavac II
5. Ivan Gnječ, Hrvat, Neretvanska 8, Krvavac II

Naziv liste: Socijaldemokratska partija Hrvatske, Hrvatska seljačka stranka, Hrvatska stranka prava
Nositelj liste:Stipe Jelčić

1. Stipe Jelčić, Hrvat, Neretvanska 82, Krvavac II
2. Dražen Jelčić, Hrvat, Neretvanska 58, Krvavac II
3. Nenad Barbir, Hrvat, Neretvanska 24, Krvavac II
4. Silvio Jelčić, Hrvat, Neretvanska, Krvavac II
5. Pero Barbir, Hrvat, Neretvanska 24, Krvavac II

VIJEĆE MJESNOG ODBORA MOMIĆI

Naziv liste: Hrvatska demokratska zajednica
Nositelj liste: Tihomir Dominiković

1. Tihomir Dominiković, Hrvat, Momići 22, Momići
2. Zoran Dominiković, Hrvat, Momići 36, Momići
3. Jurica Jurić, Hrvat, Momići 28, Momići
4. Jurica Jurić, Hrvat, Momići 22, Momići
5. Velimir Šetka, Hrvat,. Momići 12, Momići

Naziv liste: Nezavisna lista Matije- Maše Plećaš
Nositell liste: Matija-Maša Plećaš

1. Matija-Maša Plećaš, Hrvatica, Momići 15, Momići
2. Željan Brljević, Hrvat, Momići, Momići
3. Tomislav Plećaš, Hrvat, Momići 19, Momići
4. Luka Nikolić, Hrvat, Momići 51, Momići
5. Dolores Bezer, Hrvatica, Momići 5, Momići

VIJEĆE MJESNOG ODBORA PODRUJNICA

Naziv liste: Hrvatska demokratska zajednica
Nositelj liste: Ante Ćelić

1. Ante Ćelić, Hrvat, Ćelići 24, Podrujnica
2. Miodrag Ćelić, Hrvat, Ćelići 4, Podrujnica
3. Liberan Prusac, Hrvat, Ćelići 15, Podrujnica
4. Nikolina Prusac, Hrvatica, Podrujnica 6, Podrujnica,
5. Radislav Marević, Hrvat, Podrujnica 27, Podrujnica

Naziv liste: Socijaldemokratska partija Hrvatske, Hrvatska seljačka stranka, Hrvatska stranka prava
Nositelj liste:Srećko Ćelić

1. Srećko Ćelić, Hrvat, Podrujnica, Podrujnica
2. Tino Ćelić, Hrvat, Podrujnica, Podrujnica
3. Josip Ćelić, Hrvat, Podrujnica, Podrujnica
4. Jurica Marević, Hrvat, Podrujnica, Podrujnica
5. Miroslav Kaleb, Hrvat, Podrujnica, Podrujnica

VIJEĆE MJESNOG ODBORA DESNE

Naziv liste: Hrvatska demokratska zajednica
Nositelj liste: Ivo Batinović

1. Ivo Batinović, Hrvat, Vrijaci 24, Desne
2. Franislav Medak, Hrvat, Šišin 49, Desne
3. Nediljko Grgić, Hrvat, Šišin 3, Desne
4. Branimir Batinović, Hrvat, Vrijaci 20, Desne
5. Tihomir Golemac, Hrvat, Kod Crkve 4, Desne

VIJEĆE MJESNOG ODBORA NOVA SELA – BOROVCI

Naziv liste: Hrvatska demokratska zajednica
Nositelj: Marijan Rastočić

1. Marijan Rastočić, Hrvat, Nova Sela, Nova Sela,
2. Ante Rastočić, Hrvat, Nova Sela, Nova Sela,
3. Nada Čarapina, Hrvatica, Nova Sela, Nova Sela,
4. Mijo Medak, Hrvat, Nova Sela, Nova Sela,
5. Filip Šiljeg, Hrvat, Nova Sela, Nova Sela,

Naziv liste: Socijaldemokratska partija Hrvatske, Hrvatska seljačka stranka, Hrvatska stranka prava
Nositelj liste:Senko Bebić

1. Senko Bebić, Hrvat, Nova Sela, 51, Nova Sela
2. Petar Ćelić, Hrvat, Vratar 15A, Borovci
3. Bruno Medak, Hrvat, Nuga 7, Borovci,
4. Mijodrag Rastočić, Hrvat, Rastočići 3, Nova Sela
5. Zdravko Ćelić, Hrvat, Vratar 1, Borovci