BUĆAČI UZ PODRŠKU OPĆINE

BUĆAČI UZ PODRŠKU OPĆINE

U okviru “Prvenstva Dalmacije u balotama” koji je organizirala Slobodna Dalmacija, na natjecanju u Metkoviću nastupile su i 3 ekipe iz naše Općine. Nakon održanih igara, za sve ekipe iz naše općine Općina Kula Norinska je organizirala prigodno druženje uz nezaobilazni brudet koji je spremao Pavo Romić.

U sastavu  naših ekipa su bili iz Podrujnice Božo Marević, Igor Marević, i Kaleb, iz Momića Slobodan Dominiković, Roland Šetka, Tiho Dominiković, Ivan Plećaš  i Ivica Dominiković (Matijevići), te iz Kule Norinske Lionelo Jerković, Mile Jerković i Dinko Terkeš.

U publici je aktivnu podršku davao načelnik općine Nikola Krstičević.

Rezulati ovakvih natjecanja nisu bitni na kraju, već pozitivno druženje koje proizlazi iz natjecanja.

Čestitamo našim ekipama na prikazanoj igri.Skip to content