BUĆAČI UZ PODRŠKU OPĆINE

BUĆAČI UZ PODRŠKU OPĆINE

U okviru “Prvenstva Dalmacije u balotama” koji je organizirala Slobodna Dalmacija, na natjecanju u Metkoviću nastupile su i 3 ekipe iz naše Općine. Nakon održanih igara, za sve ekipe iz naše općine Općina Kula Norinska je organizirala prigodno druženje uz nezaobilazni brudet koji je spremao Pavo Romić.

U sastavu  naših ekipa su bili iz Podrujnice Božo Marević, Igor Marević, i Kaleb, iz Momića Slobodan Dominiković, Roland Šetka, Tiho Dominiković, Ivan Plećaš  i Ivica Dominiković (Matijevići), te iz Kule Norinske Lionelo Jerković, Mile Jerković i Dinko Terkeš.

U publici je aktivnu podršku davao načelnik općine Nikola Krstičević.

Rezulati ovakvih natjecanja nisu bitni na kraju, već pozitivno druženje koje proizlazi iz natjecanja.

Čestitamo našim ekipama na prikazanoj igri.