NAŠI LAĐARI UŠLI U TIJELA UDRUGE LAĐARA NERETVE

NAŠI LAĐARI UŠLI U TIJELA UDRUGE LAĐARA NERETVE

Sinoć je u Metkoviću održana izborna skupština Udruge lađara Neretve na koju je pristupilo 76 predstavnika rekordnih 39 ekipa (svaka ekipa je imala pravo delegacije po 2 čovjeka, s tim da su neke poslali po jednog). Skupština će biti zapamćena i po rekordnom trajanju od 3 i pol sata.

Na Skupštini su birana tijela Udruge, a u koja su ponovno ušli kandidati iz naše općine, kao i kandidati koji nisu iz naše općine, ali su kandidirani od ekipa iz naše općine.

Tako je za dopredsjednika izabran Goran Kovač iz Komina kao kandidat “Sv. Roko” Podrujnica, kao član uprave Ivan Plećaš iz Momića (“Škrapa” Momići”, u Nadzorni odbor je izabran Trpimir Krstičević kao kandidat “Gospa Karmelska” Krvavac, a u Stegovni sud Jurica Šetka iz Ploča (porijeklom iz Desana) kao kandidat ekipe “Sv. Jure” Desne.

Za Tajnika Udruge je izabran Ante Mijić iz Metkovića, predložen od strane Sv. Roko Podrujnica

Ostali izabrani:
Predsjednik Udruge: Marko Marušić iz Vida s 47 glasova naspram Nenada Kovačevića s 28 glasova.

Drugi dopredsjednik Udruge:Izvor Škubonja iz Ploča

Tajnik Udruge je predložen i izglasan Ante Mijić iz Metkovića (dipl. ing. agr., službenik u Poljoprivrednog savjetodavnoj službi u Opuzenu, dugogodišnji veslače ekipe „Studenti“ i „Sv. Roko“ Podrujnica, jedan od inicijatora pokreta „Stop Gornjim horizontima“ ).

Preostali članovi Upravnog odbora :

Joško Jerković „Piro“ iz Rogotina

Ante Ćelić iz Metkovića, ekipa „Jerkovac“

Pavo Delija iz Opuzena

Bruno Bebić iz Ploča

Marijan Sršen iz Blaca

Nadzorni odbor :
1. Renato Drljepan iz Opuzena
2. Davor Petković iz Pruda
3. Branko Markota iz Vida
4. Hrvoje Bebić iz Metkovića (ekipa „Jerkovac“)
5. Trpimir Krstičević iz Krvavca II

U Stegovni sud su izabrani:

1. Tomislav Žderić „Tomiša“ iz Stabline
2. Hrvoje Medak iz Komina
3. Jurica Šetka iz PločaSkip to content